Melisa pyet Stresin: Kë e sheh deri në fund? (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Melisa pyet Stresin: Kë e sheh deri në fund? (VIDEO)

NULL NULL
01.02.2023 15:28

Bashkëbisedimi Melisa, Stresi dhe Gresa ka vazhduar për disa minuta.

Në temat e shumta që diskutuan ishte se edhe kë e shohin në finalen e Big Brother Vip Kosova.

Ishte Melisa ajo e cila e pyeti Stresin për këtë çështje.

Për më shumë detaje shikoni videon më poshtë.

Mos harroni, formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.