Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Melisa pyet Atdheun: Ki besim te Xhuli? – Kjo është përgjigja e tij (VIDEO)

NULL NULL
30.01.2023 09:16

Në një diskutim gjatë orëve të vona në dhomën e ndejës, Melisa ka pyetur Atdheun nëse ka besim tek Xhuli.

Ajo fillimisht e pyeti Atdheun se pse rri si i mërzitur, ndërkohë ai ia ktheu: “Nuk e di, këta e kanë përgatit veten psiqikisht”.

Atdheu më pas vazhdon duke thënë se besimi në Xhulin fitohet ndërkohë, ndonëse ka dyshime se ajo bashkë me Stresin kanë përgatitur lojë nga jashtë.

Ndiqni më poshtë bisedën e tyre.

Ndryshe, formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme