Melisa prezanton tekstin e këngës së saj të re në Big Brother VIP Kosova (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Melisa prezanton tekstin e këngës së saj të re në Big Brother VIP Kosova (VIDEO)

NULL NULL
03.03.2023 20:10

Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Melisa pak kohë para nisjes së mbrëmjes Prime, i ka shfaqur Artanit dhe Brunos një këngë që thotë “ta ketë shkruar gjatë qëndrimit në BBVK”.

Pos që ua interpretoi këngën e re, Melisa po ashtu e ka pyetur dyshen nëse e pëlqejnë atë? Teksa, të shpejtë në përgjigje ishin Artani e Bruno, të cilët ia kthyen, duke ia aprovuar atë.

Që ta dëgjoni këngën e Melisës, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.