Melisa përmend një moment qesharak me Mbresën (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Melisa përmend një moment qesharak me Mbresën (VIDEO)

NULL NULL
20.02.2023 18:49

Melisa u ka treguar banorëve të tjerëve të Big Brother Vip Kosova për një moment qesharak që e pati me Mbresën.

Ajo u tha se Mbresa ishte duke i treguar asaj për disa momente kur Vëllai i Madh i kishte thënë të “ngrinte”.

Këngëtarja u shpreh se rrëfimi i Mbresës e kishte bërë të qesh dhe më pas në ato momente Vëllai i Madh u kishte thënë që të “ngrinin” të dyja.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.