Melisa për Julianën: 'Falsitetet' le t'ia thotë dikujt tjetër, jo mua (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Melisa për Julianën: ‘Falsitetet’ le t’ia thotë dikujt tjetër, jo mua (VIDEO)

NULL NULL
07.02.2023 10:01

Melisa ka biseduar me Stresin për banoren tjetër të Big Brother Vip Kosova, Julianën dhe romancën që pati me Atdheun, i cili u largua mbrëmë ka shtëpia më e madhe në vend.

Melisa tha se Juliana tani do të merret për një kohë të gjatë me situatën që Atdheu u largua nga shtëpia.

“Kur thotë kështu se tani unë luftojë për të dytë. Avash, o avash, këto falsitetet le t’ia thotë dikujt tjetër, jo mua”.

“U dashurua ajo për dy javë”, ka thënë Melisa.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.