Melisa futet në shtëpinë e "Vëllait të Madh", banorët shfaqin reagime "të çuditshme" (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Melisa futet në shtëpinë e “Vëllait të Madh”, banorët shfaqin reagime “të çuditshme” (VIDEO)

NULL NULL
28.01.2023 00:16

Banorja më e re e Big Brother VIP Kosova, Melisa Lleshi është futur tanimë në shtëpinë më të ndjekur të momentit.

Ajo i është bashkuar kastit të përzgjedhur, ndërsa porsa ka hyrë, reagime të ndryshme janë vënë re në fytyrat e banorëve brenda në shtëpi.

Kjo mbase, me shumë prej tyre ajo kishte eksperienca të kaluara televizive dhe po me të njëjtin, nuk gëzon raporte edhe të mira.

Gjithsesi, për t’i parë reagimet e banorëve të shkaktuara nga hyrja e Melisës, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.