Melisa e puth në faqe Blastën pas bisedës që patën (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Melisa e puth në faqe Blastën pas bisedës që patën (VIDEO)

NULL NULL
02.02.2023 09:34

Mbrëmë vonë Melisa dhe Blasta kanë biseduar për debatin që ajo pati me Julianën gjatë së mërkurës.

Në fund të bisedës së tyre, Blasta i tha Melisës se ai mundohet të analizojë situatën dhe më pas të gjykojë drejt se si duhet.

Pas këtyre fjalëve, Melisa e puthi atë në faqe.

Për më shumë detaje ndiqni videon më poshtë.

Mos harroni, formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.