Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Melisa e përjeton rëndë largimin e Blastës, ia bënë gati valixhet e shpërthen në lot (VIDEO)

NULL NULL
26.02.2023 00:16

Largimi i Blastës nga shtëpia e Big Brother VIP Kosova, ka bërë që konkurrentja e këtij formati televiziv, Melisa të shpërthejë në lot.

Ajo është mërzitur goxha shumë për daljen e Blastës, ndërsa ka nisur t’ia paketojë edhe valixhet e tij.

Dyshja, Melisa-Blasta ishin të njohur për afërsinë e tyre më të theksuar sesa me konkurrentët e tjerë të kastit.

Afër Melisës pas kumtimit të lajmit për Blastën, i kanë ndenjur edhe banorët e tjerë, e në veçanti Andi.

Gjithsesi, për më shumë detaje rreth reagimit të Melisës, ndiqini videot në linqet e mëposhtme.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.