Melisa e këshillon Andin dhe Gresën: "Mos u zini në sy të tjerëve" (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Melisa e këshillon Andin dhe Gresën: “Mos u zini në sy të tjerëve” (VIDEO)

NULL NULL
02.02.2023 15:23

Pas debatit që patën Gresa dhe Andi, Melisa ishte aty afër dhe shkoi tek ata për të qetësuar situatën.

Ajo i mori të dy ata duke ju thënë: “Ju lutem, mos u zini në sy të tjerëve, qetësohuni”.

Për më shumë detaje ndiqni videon më poshtë.

Mos harroni, formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.