Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Melisa “e kërcënon” Xhulin: Po mi preke rrobat veç edhe një herë, do t’i gjuaj tuat në tokë (VIDEO)

NULL NULL
25.02.2023 14:36

Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Melisa gjatë ditës së sotme e ka “kërcënuar” Xhulin, se do t’ia hedhë rrobat në dysheme, nëse kjo e fundit ia prekë edhe një herë veshjet e saj.

Këto komente, Melisa i ka bërë derisa Xhuli ishte në dhomën e Xhulit bashkë me Stresin, Gresën dhe Brunon.

“Mos ma luaj rolin. Po mi preke edhe një herë rrobat, nuk do të them më, do t’i marr tuat dhe do t’i gjuaj në tokë, kudo që t’i gjej”, i ka thënë Melisa pos tjerash Xhulit.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

 

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

 

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.