Melisa e gjuan me jastëk, Vedati "ankohet" tek "Vëllai i Madh" (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Melisa e gjuan me jastëk, Vedati “ankohet” tek “Vëllai i Madh” (VIDEO)

NULL NULL
06.02.2023 18:59

Banorët e shtëpisë së Big Brother VIP Kosova, ishin duke qëndruar në dhomën e ndenjës teksa një prej tyre, Melisa ka gjuajtur me jastëk në drejtim të Vedatit.

Madje, një veprim të tillë, nuk e ndalonte dot Melisa, çka bëri që në formë shakaje, Vedati të ankohej tek “Vëllai i Madh”.

“Vëllau i madh a po e sheh? Mos se nuk ka kuptim”, ka thënë Vedati pos tjerash.

Për ta parë këtë situatë qesharake, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.