Melisa, Dafina e Gresa thonë emrat e banorëve që iu pëlqejnë (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Melisa, Dafina e Gresa thonë emrat e banorëve që iu pëlqejnë (VIDEO)

NULL NULL
01.02.2023 12:10

Melisa, Dafina edhe Gresa, sot janë nga banoret e para që janë zgjuar nga gjumi në shtëpinë e Big Brother Vip Kosova.

Ato në oborrin e shtëpisë derisa e pinin kafen e mëngjesit bisedonin për banorët që i kanë më favorit.

Në emrat që ato përmenden ishin Stresi, Vivieni, Blasta dhe Andi.

Për më shumë ndiqni videon më poshtë.

Mos harroni, formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.