Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Melinda paralajmëron “A po don pak” (FOTO)

NULL NULL
17.08.2019 23:27

Reperja kosovare, Melinda Ademi, po paralajmëron këngë të re.

Me anë të një postimi në Instagram ajo ka bërë të ditur se fansave të saj nesër do t’ia ofrojë projektin muzikor me titull “A po don pak”, çka bëri që ndjekësit e saj të shumtë në këtë rrjet social të lumturohen.

View this post on Instagram

Neser // "A po don pak"

A post shared by MELINDA (@melindaademi) on

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.