Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Melinda krenare me veten (FOTO)

NULL NULL
10.07.2024 19:19

Melinda Ademi duke së është krenare me veten.

Në llogarinë e saj në Instagram, këngëtarja ka postuar një set fotografik ku duket tejet tërheqëse me një veshje ngjyrë ari, ndërsa të diçitura ka shkruar: “Shikoje atë tani, ajo ka evoluar 🍯”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MELINDA (@melindaademi)

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.