Melinda Ademi dhe Bardhi shumë shpejt me një bashkëpunim - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Melinda Ademi dhe Bardhi shumë shpejt me një bashkëpunim

NULL NULL
24.04.2023 10:05
Melinda Ademi

Reperja Melinda Ademi shumë shpejt do të publikojë një këngë të re e që është bashkëpunim.

Prive ka mësuar se Melinda do të bashkëpunojë  me këngëtarin Bardhi për projektin e radhës.

Bardhi së fundi e publikoi një duet edhe me këngëtaren Shkurte Gashi./Klankosova.tv

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iO