Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mehmedi mund t’i bashkohet Xhakës

NULL NULL
04.05.2015 10:06

Futbollisti me prejardhje shqiptare Admir Mehmedi mund të transferohet te skuadra e Borussia Monchengladbach në merkaton e verës.

Skuadra e Granit Xhakës është e interesuar për sulmuesin, pasi ai shihet si një zëvendësim i mirë për Max Kruse i cili do të largohet nga Gladbach për Wolfsburg.

Reprezentuesi i Zvicrës,  Admir Mehmedi është pjesë e Freiburg, kurse më herët ka luajtur edhe për Dynamo Kyev dhe Zurich.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.