Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Meghan Markle shfaqet joshëse me fustan të kaltër

NULL NULL
07.09.2018 17:54

Dukesha e Sussex, Meghan Markle mbrëmë tregoi edhe anën e saj joshëse me një fustan të kaltër në gala koncert.

37 vjeçarja që e shoqëroi bashkëshortin e saj, Princ Harryn shkëlqeu me pamjen e saj duke tërhequr shumë vëmendje nga të pranishmit, transmeton Klan Kosova.

Meghan shpesh edhe  është në qendër të vëmendjes së medieve për shkak të raporteve të saj me disa nga anëtarët e afërt të familjes, të cilët po i përdorin mediet për të treguar nga e kaluara e Dukeshës.

Çifti u vonua 10 minuta për shkak të turmës së madhe që i përshendetën ata.

 

 

 

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.