12:10, 24 Janar 2020

Megan Thee Stallion erdhi me një projekt të ri.

Reperja 24 vjeçare publikoi këngën e saj të re “B.I.T.C.H”, e cila është pjesë e albumit Suga, i cili pritet të publikohet në fund të këtij viti.

Në fillim të këtij muaji, Meghan dhe Normani u bënë bashkë për “Diamonds”, projekt i cili do të përfshihet në filmin e ardhshëm “Birds of Prey”.

Konkurs Pune

Lexo më shumë