Megan Fox dhe Machine Gun Kelly pushojnë në Hawaii mes thashethemeve për ndarje - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Megan Fox dhe Machine Gun Kelly pushojnë në Hawaii mes thashethemeve për ndarje

NULL NULL
04.04.2023 21:44
Megan Fox Machine Gun Kelly

Megan Fox dhe Machine Gun Kelly u fotografuan në Hawaii këtë javë mes spekulimeve për ndarje.

Çifti hëngrën darkë në hotelin “Four Seasons” në Big Island të hënën në mbrëmje, siç shihet nga disa fotografi të siguruara nga TMZ.

Një burim i tha mediumit se çifti në fjalë “po e shijonin shoqërinë e njëri-tjetrit”.

Megjithatë, thuhet se nuk ka pasur “asnjë puthje apo prekje” mes çiftit. Fox dhe Kelly, para darkës u përshëndetën edhe me adhuruesit e tyre, shkruan TMZ, transmeton Klankosova.tv.