Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Më pëlqen ai djalë”, Julianës i dalin lotët pas largimit të Atdheut (VIDEO)

NULL NULL
07.02.2023 00:21

Sonte nga shtëpia e famshme e vendit, Big Brother VIP Kosova, u largua Atdheu.

Largimi i tij i mërziti gjithë banorët, sidomos Julianën, e cila kishte krijuar një lidhje me të, lidhje kjo që edhe pësoi krisje në Prime-n e kaluar.

“Më pëlqen ai djalë”, u shpreh mes lotësh Juliana pas largimit të Atdheut.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.