Me Melisën nuk u ndanë mirë/ Si e komenton ish-protagonisti i “Përputhen”, Fationi hyrjen e saj në BBVK? (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Me Melisën nuk u ndanë mirë/ Si e komenton ish-protagonisti i “Përputhen”, Fationi hyrjen e saj në BBVK? (VIDEO)

NULL NULL
29.01.2023 21:49

Ish-konkurrenti i “Përputhen”, Fation Kuqari foli këtë të diel për “Big Talk” në Klan Kosova.

Duke qenë se tashmë brenda shtëpisë janë tre banorë që vijnë nga ai format i dashurisë, Kuqari u pyet edhe për hyrjen e re, Melisa Lleshin e cila ka qenë kryefjalë, marr shkas takimet mes dyshes brenda “Përputhen”.

“Nuk e di nuk e kam parë atë, nuk e di, nuk dua të jap asnjë lloj opsioni, apo përgjigje ndaj asaj”, tha Kuqari

Por, çfarë këshille i kishte dhënë shokut të tij, Atdhe Xharavinës para se të futej në BBVK.

“Unë i kam thënë Atdheut, po nuk fitove “Big Brother”, nuk je më shoku im”, shtoi ish- konkurrenti i “Përputhen”.

Në linqet më poshtë mund të shihni klipin, dhe emisionin e plotë: