Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Me këta lojtarë dalin në fushë Holanda dhe Austria sot

NULL NULL
25.06.2024 17:14

Holanda përballet me Austrinë sot nga ora 18:00 në kuadër të grupit G.

Tulipanët po e kërkojnë vendin e parë në Grupin D, por edhe austriakët kanë gjasa për atë pozitë në rast se fitojnë sot dhe Franca barazon ose humb në ndeshjen tjetër kundër Polonisë.

Holandezët kanë katër pikë në vendin e parë të këtij grupi, ndërkaq austriakët një më pak, tri.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.