Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Me kë po sjell duete, Ghettogeasy?!

NULL NULL
27.04.2015 16:24

Përmenden dy duete me emra të njohur të skenës por  lista nuk mbaron. Që në fillim thamë që ky vit do na surprizoj sa i përket këngëve.

Edhe Geti do të sjell një këngë të tillë por ndryshe nga Blero ai do punoj me një femër.

Ajo që e voziti Geasyn në ‘Po t’shoh përmas’ tashmë merr timonin dhe sjell duet.

Bleona Qereti pas këngëve për tregun e huaj e lançon këtë projekt për diskografinë shqiptare.

Por nuk mbaron këtu, edhe një tjetër bashkëpunim do sjell Geti por këtë herëme një grup shqiptar.

Gjatë ditëve në vazhdim fillon xhirimi i spotit GettoGeasy ft. Nrg Band.  Këto ditë reperi është duke qëndruar në Prishtinë ku është takuar me Besnikun./Prive.al

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.