“Më ka dhënë ide, në koncerte vinte”, Stresi flet sërish për Kejsin (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Më ka dhënë ide, në koncerte vinte”, Stresi flet sërish për Kejsin (VIDEO)

NULL NULL
21.02.2023 15:44

Stresi ka folur me Andin dhe Gresën për Kejsin, ish-bashkëshorten e tij.

Ai u tregoi atyre se ajo i kishte dhënë ide të ndryshme sa i përket karrierës së tij në muzikë.

“Më ka dhënë ide, në koncerte vinte”, ka thënë Stresi.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.