Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Më ka dalë goja prej vendit”, Vedati e tregon një rast tek dentisti, banorët nuk ndalen së qeshuri (VIDEO)

NULL NULL
28.01.2023 14:27

Vedat Bajrami vazhdimisht i bën për të qeshur banorët e shtëpisë Big Brother VIP Kosova.

E një gjë të tillë e ka bërë edhe sot, duke ua treguar atyre një rast tek dentisti.

“Më ka dalë goja prej vendit”, ka qenë një shprehje e Vedatit, nga e cila banorët nuk ndaleshin së qeshuri.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.