Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

McClung fiton garën e ngulitjeve në All Star NBA (VIDEO)

NULL NULL
nga Shpend Spahija 18.02.2024 11:50

Mac McClung përfitoi vlerësim perfekt pas ngulitjes finale që e bëri mbi Shaquille O’Neal, për ta mbrojtur titullin e më të mirit në garën e ngulitjeve në All Star NBA.

McClung që ende nuk është pjesë e ndonjë ekipi të NBA, hyri në këtë garë në kuadër të Osceola Magic që është pjesë e G-League, për ta mposhtur yllin e Boston Celtics, Jaylen Brown.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.