McAdams përlotet në dasmën e motrës - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

McAdams përlotet në dasmën e motrës

NULL NULL
25/05/2015

Aktorja, Rachel McAdams dukej mahnitshme në fustanin e shoqërueses së nuses në dasmën e motrës së saj, Kayleen.

36 vjeçarja u pa  e emocionuar dhe me lot teksa e ndihmonte motrën e saj duke ja mbajtur edhe buqetën me lule, transmeton Klan Kosova.

klankosova.tv

rachel

rachel 1

rachel 4