20:03, 19 Gusht 2016

Reperët Mc Kresha dhe Lyrical Son e kanë publikuar këngën e tyre më të re, të titulluar “Spo ma nin”, transmeton Klan Kosova.

Kësaj kënge i është bashkangjitur edhe videoklipi, të cilin mund ta ndiqni më poshtë:

Konkurs Pune

Lexo më shumë