8:55, 27 Maj 2020

Një peshkatar rreth 65 vjeçar është mbytur në liqenin e Shkodrës. Shtetasi me inicialet S.S doli për peshkim dhe nuk u kthye më.

Prandaj edhe familjarët kanë denoncuar rastin në polici.

Trupi i pajetë i peshkatarit u gjet gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm, raporton Tch, transmeton Klan Kosova.

Konkurs Pune

Lexo më shumë