Mbyllet televotimi, tre banorë shkojnë direkt në nominim, njëri nga ta eliminohet sonte - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mbyllet televotimi, tre banorë shkojnë direkt në nominim, njëri nga ta eliminohet sonte

NULL NULL
06.02.2023 23:09

Sipas telefonimit të publikut banorët me më së shumti vota me një renditje rastësore janë: Juliana, Artani, Melisa, Bruno, Vedati, Andi, Arta, Stresi, Gresa, Blasta, Mbresa.

Ndërkaq, tre më pak të votuarit që shkojnë automatikisht në një tjetër televotim janë Vivieni, Atdheu dhe Dafina, njëri nga ta do të lë shtëpinë, dy të tjerët vazhdojnë nominimin për të premten.

Dërgoni mesazh me emrin e banorit që dëshironi ta largoni nga shtëpia në 55556 për Kosovë, 55557 për Shqipëri, 141547 për MAqedoni, 9292 për Zvicër, 44144 për Gjermani dhe 0900506506 për Austri.