Mbyllet pjesa e parë, paqe në "Elbasan Arena" - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mbyllet pjesa e parë, paqe në “Elbasan Arena”

NULL NULL
07/09/2018

Ka përfunduar pjesa e parë mes Shqipërisë dhe Izraelit, me rezultat të barabartë 0:0, në “Elbasan Arena”.

Kuqezinjtë ishin dukshëm më të mirë se kundërshtari i tyre, duke krijuar raste të shumta shënimi dhe duke pasur topin në posedim, njofton Klan Kosova.

Fati nuk ishte me djemtë e Panuccit në këtë pjesë përkundër tri goditjeve në drejtim të portës së Izraelit.