Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mbyllet pa fitues ndeshja mes Prishtinës dhe Dritës, finalisti do të vendoset në Gjilan

NULL NULL
03.04.2024 17:04

Ka përfunduar pa gola gjysmëfinalja e parë në mes Prishtinës dhe Dritës në kuadër të Kupës së Kosovës.

Ndeshja që u zhvillua në Lipjan u karakterizua me raste të krijuara nga dy anët por që mungonte konkretizimi.

Kështu ndeshja e dytë do të jetë e hapur, pasi loja e parë u krye pa gola.

Gjysmëfinalja e dytë do të luhet me datën 17 prill në Gjilan.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.