Mbushjet e Valës shiten edhe nga postierët - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mbushjet e Valës shiten edhe nga postierët

NULL NULL
05.05.2015 14:27
Vala në bashkëpunim me Postën e Kosovës ka lansuar produktin më të ri. Tash e tutje mbushjet e Valës shiten edhe nga postierët.

Kompania e telefonisë mobile Vala ka lansuar edhe një produkt tjetër.

Tash konsumatorët e Valës mund të furnizohen me mbushje elektronike edhe nga postierët e Postës së Kosovës.

Janë 300 postierë të postës të cilët do të jenë të disponueshëm për konsumatorët e Valës.

Marrëveshja për këtë shërbim të ri që ofrohet për herë të parë në Kosovës është nënshkruar të martën nga Kryeshefi Ekzekutiv i Postës së Kosovës, Sejdi Hoxha dhe Kryeshefi Ekzekutiv i PTK-së, Agron Mustafa.