Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mbrojtja e Veselit përfundon pyetjet për dëshmitarin e katërt

NULL NULL
16.05.2023 14:53
Mbrojtja Veseli

Mbrojtësi i Kadri Veselit, avokati Ben Emmerson, ka përfunduar kundra-pyetjet për dëshmitarin e katërt (me kodin 4748).

Dëshmitari i katërt, ka filluar të përgjigjet në pyetjet e avokatit Emmerson më 15 maj në sesionin e pasdites dhe ka vazhduar gjatë ditës së sotme në sesion privat, shkruan Betimi për Drejtësi, përcjell Klankosova.tv

Kurse, i njëjti do të fillojë të përgjigjet në pyetjet e mbrojtësit të Rexhep Selimit, avokatit Geoffrey Roberts.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.