Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mbrojtësi i Liverpool në radarin e Romës

NULL NULL
07.08.2015 10:31

Alberto Moreno thuhet se mund të kalojë në Romë, pasi trajneri Rudi Garcia e ka bërë synim të tij.

Drejtuesit e klubit janë hedhur në aksion duke bërë disa blerje të rëndësishme pasi synojnë që të jenë pretendent për kreun e tabelës.

Moreno u bashkua me Liverpoolin sezonin e shkuar ndërsa mund të largohet nga aty pas ofertës së Romës e cila duket se do të jetë e parefuzueshme për të.

Rudi Garcia është ka planifikuar që të përforcojë të gjitha repartet e skuadrës, dhe pas sulmit prioritet e ka bërë edhe mbrojtjen, transmeton Klan Kosova.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.