Mbresën e pengon Bruno: Kontrolloje gojën (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mbresën e pengon Bruno: Kontrolloje gojën (VIDEO)

NULL NULL
22.02.2023 15:58

Derisa sot Bruno dhe Juliana ishin duke i bërë ushtrimet bashkë, Mbresa bënte shaka me të.

Ajo i tha atij: “Pse Juliana nuk po të shti të bëjë ushtrime?”.

Më pas këngëtari qeshi dhe filloi të këndojë, ndërsa Mbresa i tha Julianës që t’i thotë Brunos të ndalet.

“Kontrolloje gojën Bruno”, i tha Mbresa.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.