Mbresa, Xhulit: Neve të dyjave na akuzuan për sehire (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mbresa, Xhulit: Neve të dyjave na akuzuan për sehire (VIDEO)

NULL NULL
01.03.2023 12:06

Mbresa ia ka kujtuar Xhulit se të dyja i kanë akuzuar për magji të zezë (sehire).

Ndërsa ajo po rrinte shtrirë në krevatin e saj në dhomën e gjumit krah Melisës, i tha Xhulit se edhe atë e kanë akuzuar brenda shtëpisë, dhe fjala ishte për Shotën.

“Mos fol kësi sene në shtëpinë e BBVK”, i tha Xhuli.

Ndiqni videon.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.