Mbresa, Xhuli dhe Stresi vazhdojnë thashethemet për Vedatin (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mbresa, Xhuli dhe Stresi vazhdojnë thashethemet për Vedatin (VIDEO)

NULL NULL
07.03.2023 13:36

Mbresa, Stresi dhe Juliana mbrëmë kanë biseduar për deklaratat e Vedatit që i ka dhënë në Prime.

Ata thanë se ai po i quan “Trekëndëshi i Bermudës” vetëm se pse po reagojnë ndaj deklaratave të tij.

Për më shumë ndiqni videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.