Mbresa, Stresit: Me mendimin tënd për komunitetin LGBTI i ke ofenduar mijëra njerëz (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mbresa, Stresit: Me mendimin tënd për komunitetin LGBTI i ke ofenduar mijëra njerëz (VIDEO)

NULL NULL
17.02.2023 11:29

Në njërin prej netëve të Prime në Big Brother Vip Kosova, Stresi dhe ish-banorja e Big Brother Vip Kosova, Ana Kabashi, debatuar lidhur me komunitetin LGBTI.

Mbrëmë Stresit këtë gjë ia kujtoi Mbresa, e cila i tha se ai me deklaratat e tij i kishte ofenduar mijëra njerëz të këtij komuniteti.

Po ashtu, ajo e ka cekur se nuk ka mundur ta përcjell të gjithë debatin.

Ndiqni videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.