Mbresa reagon pasi trembet përsëri: Mos më frikësoni se nuk po mundem me u kthjellë (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mbresa reagon pasi trembet përsëri: Mos më frikësoni se nuk po mundem me u kthjellë (VIDEO)

NULL NULL
22.02.2023 21:16

Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Mbresa në një bisedë që kishte me banorët është ankuar për gjestet e tyre karshi saj, në rastet kur ata dëshirojnë ta trembin.

Mbresa, e cila më herët ka rrëfyer për problemet e saj me ankthin, është zotuar të jetë e gatshme për çdo lloj temash, përfshirë edhe ato kombëtare, veç që t’i shmanget këtyre situatave.

“Iu kam thënë mos më trembni më, ende nuk po mundem me u kthjellë prej që më ka trembë Blasta. Ti përdor taktika tjera, mundeni gjithçka me më shti me fol. Folni për çështje kombëtare mundem me u inkuadrua, por mos më ndikoni në shëndet o vëlla”, ka thënë ajo pos tjerash.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.