Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mbresa pyet Xhulin: Pse ke dashtë me më heq qafesh? (VIDEO)

NULL NULL
10.03.2023 10:51

Mbresa dhe Xhuli kanë debatuar goxha shumë gjatë natës së mbrëmshme në lavanderi.

Këngëtarja e ka pyetur Xhulin se pse ka dashur ta heqë qafe sa i përket lojës brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova.

Për këtë, sigurisht Xhuli pati një përgjigje.

Ndiqni diskutimin e tyre të fortë në videon e mëposhtme.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.