Mbresa për Julianën: Nuk dua të shkoj në finale nëse qëndroj prapa saj (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mbresa për Julianën: Nuk dua të shkoj në finale nëse qëndroj prapa saj (VIDEO)

NULL NULL
26.02.2023 12:38

Mbresa ka biseduar me Melisën për Julianën, banoren tjetër të Big Brother Vip Kosova.

Ajo ka thënë se nuk dëshiron të shkojë në finale nëse do të jetë krah Julianës, dhe nuk ia thotë të vërtetat që mendon.

“Kur kam pasur dilema më ka thënë eja mbrapa meje ‘sepse unë dëshiroj të të dërgoj në finale’”

“Përkundër kësaj, të më thotë se unë do të shkoj në finale nëse qëndroj me të nuk dëshiroj”, ka thënë Mbresa për Julianën.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.