Mbresa: Nuk jam as në anën e Stresit e as të Xhulit, thjesht jam në anën time (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mbresa: Nuk jam as në anën e Stresit e as të Xhulit, thjesht jam në anën time (VIDEO)

NULL NULL
03.02.2023 02:20

Mbresa – ishte një nga pjesëtaret e darkës të nominuarve, ndërsa e njëjta është përgjigjur në pyetje të bërë enkas për të, nga konkurrentët e tjerë të panominuar të javës.

“Pse je bërë kohëve të fundit me Xhulin kundër Stresit?”, ishte një ndër pyetjet drejtuar Mbresës.

“Unë mendoj që të dy janë lojtarë të mirë. Nuk e mendoj ta ndihmoj asnjërin kundër tjetrit. Aryseja që jam afruar me Xhulin është që jam ndjerë që e kam prekur me një send. Problemi është që refuzoj një milion përqind me qenë në anën e ndonjërit. Thjesht jam në anën time”, ka thënë Mbresa pos tjerash.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.