Mbresa kundër pirjes së 'barit', thotë se "është interesant vetëm tre muajt e parë dhe nuk ia vlen" (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mbresa kundër pirjes së ‘barit’, thotë se “është interesant vetëm tre muajt e parë dhe nuk ia vlen” (VIDEO)

NULL NULL
08.03.2023 21:02

Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Mbresa derisa po diskutonte me Stresin rreth përdorimit të lëndëve narkotike, është shprehur të jetë totalisht kundër kësaj dukurie.

Mbresa ka thënë se “përdorimi i marihuanës është interesant vetëm në një periudhë të shkurtë kohore, por që sjellë shumë dëme në jetën e përdoruesit dhe nuk ia vlen”.

“Përdorimi i tij të bën si përbindësh dhe pa ndjenja, është interesant tre muaj pastaj do të vuash. Dembelosësh, nuk dëshiron të shkosh në punë dhe nuk ka sens më asgjë”, ka thënë Mbresa pos tjerash.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.