Mbresa: Jam e mërzitur me Stresin sepse në mëngjes e vendosë një parim, e në darkë e shkelë (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mbresa: Jam e mërzitur me Stresin sepse në mëngjes e vendosë një parim, e në darkë e shkelë (VIDEO)

NULL NULL
03.02.2023 00:21

Darka e të nominuarve që tashmë është traditë e “Vëllait të Madh” ka sjellë një mori pyetjesh interesante rreth tyre.

“A mendon se shoqëria me Xhulin do të ndikojë për keq, pasi Stresi nuk kishte faj në Prime të fundit dhe pse je zemëruar me të?”, ishte një pyetje tjetër dedikuar Mbresës.

“Prankun e kam iniciuar unë mirëpo arsyeja pse jam mërzitur me Stresin është që sipas meje e ka përdorur situatën për të zbuluar diçka që unë nuk isha në dijeni”, ka thënë Mbresa.

“Jam super e informuar me lojërat që i ka bërë me tjerët. Gjithashtu jam e mërzitur sepse Stresi e vendos një parim në mëngjes e në darkë e shkelë”, ka shtuar ajo pos tjerash.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.