Mbresa iu tregon banorëve si i duket gërhima e Artës (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mbresa iu tregon banorëve si i duket gërhima e Artës (VIDEO)

NULL NULL
21.02.2023 14:09

Mbresa u ka treguar banorëve të tjerë se nuk ka mundur të flejë mirë si pasojë e gërhimës së Artës.

Ajo u thoshte se ndonëse ishte munduar që gërhimën ta shndërrojë në melodi për gjumin, e pati të pamundur.

Kjo gjë shkaktoi të qeshura tek banorët e tjerë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.