Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Mbresa është duke e shfrytëzuar në maksimum Melisën”, Andi flet me Gresën (VIDEO)

NULL NULL
01.03.2023 23:17

Banori i shtëpisë së Big Brother VIP Kosova,Andi ka folur me Gresën rreth çështjës, së shoqërisë së Melisës dhe Mbresës.

Sipas tij, Melisa mban krahun e Mbresës edhe kur ajo gjendet në situata të gabuara.

“Mbresa i bën 300 milionë gabime e kjo ia mbanë krahun për diçka që nuk duhet”-ka thënë Andi.

Ndër tjera ai shtoi, se “Mbresa është duke e shfrytëzuar në maksimum Melisën”.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.