Mbresa emocionohet me një video mesazh të ëmbël nga nipi dhe motra e saj (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mbresa emocionohet me një video mesazh të ëmbël nga nipi dhe motra e saj (VIDEO)

NULL NULL
11.03.2023 02:05

Konkurrentja finaliste e Big Brother VIP Kosova ka pranuar gjatë mbrëmjes së gjysmëfinales të këtij formati televiziv një surprizë emocionuese.

Një video mesazh me një bisedë super të ëmbël në mes të nipi dhe motrës së Mbresës ishte befasia e përgatitur posaçërisht për të nga “Vëllai i Madh”.

Mbresa është emocionuar shumë pasi ka parë video mesazhin, derisa ka theksuar se familja po i mungon shumë në këtë eksperiencë televizive, të izoluar brenda shtëpisë më të ndjekur të momentit.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.