Mbresa: E vlerësoj Artën si person, me të mundesh me bë muhabet të shëndoshë (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mbresa: E vlerësoj Artën si person, me të mundesh me bë muhabet të shëndoshë (VIDEO)

NULL NULL
23.02.2023 23:47
Mbresa Hajrullahu

Gjatë darkës të nominuarve të Big Brother VIP Kosova, pyetjeve u është përgjigjur edhe Mbresa.

“A është strategji që të qon tutje, shoqëria falso me Artën?”, ka qenë pyetja për Mbresën.

“Kam vlerësuar në fillim, kur e kam parë Prime-n e Big Brother, kam menduar se mund të kem shoqëri të mirë me Artën, pastaj kanë ndodhur debatet, nuk kemi mundur të afrohemi shumë. Ndërkaq, ky afrimitet është super i sinqertë, Arta është një person me të cilin mund të flasim të gjithë ne”, është shprehur Mbresa për Artën.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.