Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Mbresa e këndon për herë të parë këngën e saj më të re “Për ty” (VIDEO)

NULL NULL
17.03.2023 22:44

Konkurrentja finaliste e Big Brother VIP Kosova, Mbresa e ka performuar gjatë mbrëmjes së sotme finale këngën e saj më të re.

Mbresa e ka interpretuar këngën e saj të shkruar dhe incizuar përgjatë aventurës së saj televizive në shtëpinë e “Vëllait të Madh”.

E për të dëgjuar atë, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.